BRAC-nieuws 2017-05 (mei)

  • Lezing PA0RYL.
  • Van de voorzitter.
  •  verslag algemene bijeenkomst van 7-4-2017.
  •  Even voorstellen.
  • Reparatie dag oude buizenradio`s 14 mei
  • Ronde PI4SHB ; te koop.

  Jaargang_44_nummer_05_mei_2017.pdf (827,7 KiB, 482 hits)

Klik hier voor de eerdere nummers.

Geplaatst in BRAC Nieuws

Komende vrijdag

Onderling QSO en bijeenkomst projectgroepen. ==> Dag voor de RadioAmateur 2019 Op 2 november 2019 van 9.30-17.00 uur in de IJsselhallen te Zwolle <==

Maandelijkse Lezing

De algemene bijeenkomst is niet op vrijdag 1 november maar een week later op 8 november a.s. Dit i.v.m. de Dag voor de Radioamateur op 2 november, waardoor enkele van onze leden de dag tevoren al in Zwolle zijn. Derhalve is de eerder aangekondigde lezing van Hans PA0Q op 1 november komen te vervallen. Geen zorgen, deze lezing houd u nog tegoed! De lezing op 8 november, door Gerard Smals PE1JNG, over het gebruik van Thorium bij het opwekken van energie. Smals is oprichter van de Community Groene Kernenergie. Technische details, en de verschillen met kernfusie en de huidige kerncentrales, worden toegelicht. Ook wordt ingegaan op de misverstanden over kernenergie. Het accent van de lezing ligt op de huidige energie transitie en hoe thorium daarin past. De voordracht wordt met dia's ondersteund.